Udělejte si chvilku pro sebe a dopřejte si péči, jakou si zasloužíte

Nehty 

Manikúra a pedikúra, gel lak

Obočí a řasy

Úprava, laminace a barvení

Vlasy

Barvení, střihy a péče o vlasy

Obličej

Kosmetologie, make-up, péče o pleť

Tělo

Masáže, peeling, laserová epilace

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě! Přečtěte si, co o nás říkají naši klienti.

Beauty Concept

General rating
4.9

na základě stovek recenze

Manikúra a pedikúra

Manikúra a pedikúra

Mezi naše služby patří různé druhy manikúry, zahrnující klasickou bez lakování, ale také například manikúru s gel-lakem. Provádíme různé procedury posilující nehty, za využití gelů nebo gelových prodloužení. Pro zákaznice, které nevyhledávají lakování, či mají alergii, nabízíme klasickou manikúru, aby jejich ruce vypadaly vždy upraveně a krásně. Manikúru doporučujeme alespoň dvakrát do měsíce. Součástí manikúry je seříznutí zbytečné kůžičky, upravení nehtového lůžka a aplikace vhodné péče pro ruce.

Manikúra klasická

700 Kč

Manikúra krytí gel lakem

od 1000 Kč

Modeláž a prodloužení nehtů

od 1300 Kč

Pedikúra

od 800 Kč

Objednat se

Barvení vlasů

Naši specialisté se zaměřují na veškeré druhy barvení, a to od dobarvování odrostů, až po složitá barvení Air Touch a Balayage. Při všech procedurách jsou využívány ty nejluxusnější přípravky, a to současně tak, aby byly vaše vlasy maximálně ochráněny a po barvení zůstaly zdravé. Cena barvení se odvíjí od individuálních požadavků, délky a hustoty vlasů.

Barvení celoplošné

od 1600 Kč

od 3500 Kč

Objednat se

Barvení vlasů

Péče o vlasy

Péče o vlasy

V případě péče o vlasy se staráme o záchranu Vašich vlasů po barvení, pobytu na slunci, ve vodě apod. Provádíme různé druhy péčí, které jsou speciálně připraveny pro daný problém a konkrétní vlasy. Vše probíhá po konzultaci našeho specialisty s Vámi a tom, jaké jsou Vaše preference a potřeby. Cena se odvíjí od konkrétní péče, typu vlasů a jejich délky. V ceně je vždy zahrnuto mytí a foukání vlasů.

Dámský střih (mytí, stříh, styling)

od 950 Kč

Péče o vlasy

od 2200 Kč

Hloubková obnova vlasů Tokio Inkarami

od 3500 Kč

Pánský střih (mytí, střih, styling)

700 Kč

Dětský střih

od 700 Kč

Objednat se

Obočí a řasy

Buďte krásná hned po probuzení bez nutnosti použití líčidla. Zajistěte si neodolatelné řasy, které Vás oprostí od líčení, a vykouzlí Vám svůdný pohled hollywoodské star.

Úprava / barvení / laminace obočí

od 400 Kč

Prodlužování řas

od 1100 Kč

Odstranění umělých řas

150 Kč

Objednat se

Obočí a řasy

Kosmetologie

Kosmetologie

V týmu Beauty Concept máme profesionální specialisty, kteří mají zkušenosti i s hodně problematickou pletí. V našem portfoliu služeb naleznete rozmanité kůry zahrnující péči o pleť, peelingy a čištění. Při procedurách využíváme ty nejvíce kvalitní a luxusní produkty a materiály. Každá péče je vytvořena speciálně pro daný typ pleti tak, aby byla co nejbezpečnější a nejúčinnější.

Péče o pleť

1700 Kč

Čištění neproblematické pleti

1800 Kč

Čištění problematické pleti (akne)

2000 Kč

Bukální Anti-Age masáž obličeje

2500 Kč

Objednat se

Make-up

Beauty Concept se s velkou radostí stane součástí Vašeho perfektního vzhledu. Ať už je Vašim cílem cítit se lépe během náročného pracovního dne či víkendu s express nebo denním líčením, nebo náročnějším líčením pro důležité události, večery nebo dokonce svatbu. Náš tým skvělých vizážistek pod vedením top-vizážistky Assyi Vám i Vašim blízkým zajistí perfektní výsledek. Dle Vašich potřeb Vás nalíčíme jak v salónu, tak i u vás doma nebo kdekoliv si budete přát (s příplatkem za cestu).

Líčení

od 900 Kč

Svatební líčení

od 2000 Kč

Objednat se

Make-up

Depilace

Depilace

Depilace voskem Vám pomáhá se rychle zbavit nežádoucích chloupků. Lze ji provádět na konkrétních zónách, ale i na celém těle. Vše závisí na Vašem přání a Vašich potřebách. Depilace voskem je jeden z nejbezpečnějších způsobů, jak se zbavit chloupků, a to v jakékoliv zóně. Na rozdíl od klasického holení je doba trvání efektu po depilaci kolem dvou týdnů.

Horní ret

200 Kč

Podpaží

350 Kč

Nohy kompletní

950 Kč

Bikini (kompletní)

850 Kč

Objednat se

Dětské služby

Umíme dětské střihy, dětské účesy a Vaše děti budeme bavit! Jsme připraveni i na děti, které stříhání nemají zrovna v oblibě. Vašim slečnám nabídneme i dětskou manikúru a pedikúru.

Dětský střih

od 700 Kč

Manikúra

400 Kč

Pedikúra

400 Kč

Objednat se

Dětské služby

Masáže

Masáže

U nás v salónu máme několik profesionálních masérů, kteří zaručí, aby se vaše tělo cítilo odpočatě a fajn. Provádíme jak relaxační masáže při klidné hudbě a svíčkách, cílených na ty, kteří potřebují vypnout, tak i různé druhy lymfatických a zdravotních masáží pro klienty se sedavým zaměstnáním nebo problémy se svaly.

R-SLEEK

od 1750 Kč

Klasická masáž 60 min

1300 Kč

Relaxační masáž / lymfatická masáž

1600 Kč

Anticelulitidní masáž

1600 Kč

Objednat se

Grooming

Kombinace toho, co je příjemné pro Vás a je odměnou pro Vaše mazlíčky, je u nás jednoduchý úkol. Rádi se postaráme nejen o Vás, ale i o Vaše mazlíčky. Náš tým profesionálů je schopný poskytnout široké spektrum péče o Vaše čtyřnohé miláčky. Pro každého z nich bude pobyt v Groomer dovolenou.

Hygienický komplex

od 900 Kč

Komplex se stříháním

od 1200 Kč

Stříhání drápků

od 100 Kč

Objednat se

Grooming

Naši partneři

Nejste nám lhostejní, a proto se na nás nikdy nebojte obrátit a vše zkonzultovat s našimi profesionály. Ti Vám vždy rádi pomohou s výběrem produktu v případě, že si výběrem nejste jistí a bojujete s ním.

Kontaktujte nás

Kde nás najdete