Zdravá péče, která vyhovuje
vlastnostem vašeho domácího mazlíčka

Používáme profesionální kosmetiku a s péčí vybíráme přípravky, které budou sedět přímo srsti vašeho mazlíčka.

Naše služby

Stříhání

Stříhaní je forma úpravy spíše pro dlouhosrstá plemena, jejichž srst nemá podsadu a roste prakticky nepřetržitě. Pro psy, kteří mají kudrnatou srst platí, že je vhodné (dokonce nutné) je stříhat. Mezi tato plemena spadá např. pudl, kerry blue teriér či bišonek. Pokud by na stříhání pravidelně nedocházeli, hrozí jím díky přerůstající srsti zdravotní problémy.
Máte pejska s dlouhou srstí, kterou je třeba pravidelně stříhat? Chcete, aby Váš pejsek vypadal perfektně? Objednejte ho do našeho psího salónu.

od 400 Kč

Koupání a foukaná

Dokonalé zbavení srsti mastnoty a špíny, její perfektní vysušení pomocí kartáče a fénu do rovna a samozřejmě precizní vyčesání, jsou tři základní části předstřihové přípravy, které naprosto rozhodujícím způsobem ovlivňují výslednou kvalitu střihu většiny dlouhosrstých plemen.

od 250 Kč

Stříhání drápků

Příliš dlouhé drápy mohou psovi při pohybu způsobovat bolest, způsobenou nadzvedáním polštářků, a tím zvyšujícímu se tlaku na lůžko drápu, anebo mohou způsobovat roztažení prstů. Paspárky (pátý prst na pánevní končetině psa) se při pohybu neobrušují a mohou začít růst do kulata, což zvyšuje nebezpečí, že na nich pes může zůstat viset, dráp se mu může

od 100 Kč

Stáhněte si kompletní ceník

Kompletní ceník Groomingu .pdf

Naši VIP klienti

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Kontaktujte nás

Kde nás najdete